17 Юни 2025

В навечерието на 34-ия си рожден ден Григор Димитров се появи публично с новата си приятелка

В навечерието на 34-ия си рожден ден Григор Димитров се появи публично с новата си приятелка

В навечерието на своя 34-и рожден ден, българската легенда на тениса Григор Димитров се появи на официално събитие с новата си приятелка, актрисата Ейса Гонсалес.

Двамата присъстваха на престижната галавечер "Жените в киното" на Френската Ривиера, събитие, което е част от съпътстващата програма на 78-ия кинофестивал в Кан.

Григор и Ейса преминаха по червения килим в Hotel du Cap-Eden-Roc в Антиб. Новосформиралата се двойка позира пред събралите се фоторепортери, а присъствието им предизвика огромен медиен интерес.

Снимка: Getty Images

Коя еЕйса Гонсалес?

35-годишната мексиканска актриса и модел е поредната световноизвестна дама, свързана с най-добрия ни тенисист след Мария Шарапова, Никол Шерцингер и Мадалина Геня.

Родена в Мексико Сити, Ейса става известна още като тийнейджърка с участието си в теленовелата "Lola, érase una vez". През последното десетилетие тя успешно проби и в Холивуд, като участва в редица високобюджетни продукции като "Baby Driver", "Godzilla vs. Kong", "Ambulance" и "Bloodshot".

Гонсалес е лице освен това на няколко международни модни марки и често присъства на престижни събития от света на киното и модата. Тя е позната и с ангажираността си по въпроси, свързани с правата на жените.

Източник: dir.bg

Споделяне:
Автор

Клюки.бг

Клюки, слухове, скандали и новини от българският и световен шоубизнес

0 коментара

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *