Футболистът Валери Божинов реши да покаже, че не е пластилин, който може всякак да се моделира, и реши да постъпи мъжкарски, разбра HotArena.net.
Изморен от това да бъде използван, бившият нападател на „Спортинг Лисабон“ лиши съпругата си от луксозното возило, с което сам я удостои по време на бурната им любов.
Преди няколко дни, Божинов е бил забелязан в столичен мол да пазарува посуда за новото си жилище. След края на шопинга се е метнал в червената бегачка и отпрашил с бясна скорост. Возилото наброява близо 700 000 лева, а освен него Валери може да се похвали и с джип БМВ Х6 за около 90 000 лева и червено ферари с базова цена около 230 000 евро, пише в. „Всеки ден“.
Напомняме ви, че спортистът постоянно подлежеше на манипулации и финансово изнудване от страна на Николета Лозанова, чиято единствена цел в живота е да се удави в лукс. За да покаже, че му е омръзнало тя да диктува правилата в отношенията им и неговите преимущества, той реши, че ще вземе „Бентлито“ за себе си.
Близки приятели до плеймейтката твърдят, че тя е доста афектирана от случилото се и не спирала да изпраща злобни съобщения на бившия, от рода на „Жалък си!“.
6 коментара
hm
14 Септ 2014Искал,дал...искал...взел.
Kofti
8 Септ 2014Snimkata e ujasno stara, pak skalupihte \"novina\"..
Ева
7 Септ 2014Голямо плюене по този Валери. Не сте ли чували, че любовта е сляпа.Кой знае колко жалки сте били и вие спрямо вашите половинки, но на чужд гръб е по-лесно.Те курвите се научиха да ги обличат и да са държанки, но после ,като си прибират подаръците и ги оставят по-гащи из веднаж много докачливи стават.Тая мърда николета не става за нищо , само се перчи с парцали... Като водеща, пълна нула.Като майка позьорка, като съпруга явно ...разгонена кучка.Човека ви помоли да го оставите намира.Ако беше никому неизвестен, дали щеше да ви дреме с кого спи???
АзЪ
31 Авг 2014Верно снимката е стара, ама може Хотарената да немат актуална, а и кво значение има щом си е взел обратно бентлито. Иначе верно е новина, че Глупака на републиката вече почва да показва признаци на мисловна дейност извън първосигналното \"гладен съм\", \"ебе ми се\" и \"пикае ми се\". А къде е пръста на Гнилоча нещем да знам, ама ако е там, където казваш, да вземе да си нарисува мустаци барем.
Heh
27 Авг 2014<p>Това че госпожа Божинова, грешка- Лозанова, е с пръст в гъз не е ли новина бе брато :D</p>
ддд
26 Авг 2014да бе страшно мъжка постъпка да си вземе подаръка обратно.вие май сте мръднали.горката сладка Николета