Лайфстайл
Вече е факт! Мария записа новата си песен с Кости в Букурещ (Подробности)
- от HotArena.net
- 13 Май 2025
- 3 коментара

Новата песен на Мария вече е факт.
Изпълнителката на „Най-добрия“ готви мащабен проект с Кости, а съдейки по всичко споделено в социалните мрежи, вчера двамата са записали парчето.
Феновете на Мария знаят, че именно Кости е човекът, направил едни от най-големите й хитове.
Тази седмица ще бъде заснето и видеото към новата песен, което според запознати ще бъде реализиран извън страната.
Експерти от музикалния бранш вече прогнозират изключително мащабен удар и очакванията са за разбивач на всички класации.
Автор
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
3 коментара
📫 Notification; Operation 1.738777 BTC. Assure => https://graph.org/Ticket--58146-05-02?hs=bc1a7d1308f651809b96e52fca7b6cde& 📫
13 Май 2025ggo5of
Miro
13 Май 2025Песен ще има като се намерят пари,уж на Варна щеше да бъде сега в чужбина и накрая в някое студио с фон и компютърна графика
нископърдящата бита муцуна
13 Май 2025Да,да чакаме хит от джуката и все нищо. Само разводи, бойща, гол г*з, лансиране на дъщерята и тъпа муцуна.