8 Септ 2025

Весна отказа да пее на Джокович, но не и на Club 33!

Весна отказа да пее на Джокович, но не и на Club 33!

Супер звездата на сръбската музикална сцена Весна Змиянац пристига в София, за да изнесе самостоятелен концерт не къде да е, а в „Club 33” в Студентски град, научи HotArena.net.

 

Датата е 14 август, четвъртък, и със сигурност ще бъде запомнена завинаги, ако решите да чуете на живо гранддамата на турбо фолка.

 

Визитата в столицата ще е първа за любимката на няколко поколения българи след двугодишно прекъсване. За последно Весна изнесе голям концерт заедно с Драгана Миркович в Зала 1 на НДК през лятото на 2011 г.

 

Сега обаче Змиянац прие поканата на собствениците на най-новия поп фолк клуб в столицата. От неговата сцена изпълнителката на вечния шлагер „Когато замиришат люляците” ще представи на българските си почитателите своите най-нови проекти.

 

Само в рамките на един ден бе договорено гостуването на сръбската фолк икона с мениджърите на „Club 33”. За разлика от тях не така успешно се справиха с преговорите агентите на Новак Джокович. Световната тенис звезда бе поканил Весна на сватбата си на 9 юли, но тя най-безцеремонно го отряза.

 

Сн. сп. „Hello”

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *