Двучасов концерт на Слави Трифонов и Ку-ку бенд препълни най-актуалният нощен клуб Найт Флайт, видя HotArena.net. Фенове от цялата страна пристигнаха за участието на шоумена, който изпълни най-големите си хитове през годините.
Концертът започна малко след полунощ с емблематичното интро от телевизионния екран. След което Слави и Ку-ку бенд направиха музикална разходка из годините, представяйки уникално шоу на публиката.
Със свежите си вицове и непринудено поведение Слави бързо успя да развесели гостите в клуба. Истински фурор предизвикаха и закачките му с бенда, както и представянето на „секссимволът“ на Ку-ку бенд – китаристът Иван Стоянов.
Музикантът направи изключително артистично изпълнение на Том Джоунс Sex Bomb. Но за съжаление на дамите не стигна до стриптийз, въпреки настояването на Слави.
Междувременно Борис Солтарийски и Гъмзата накараха не само красивите танцьорки от балет „Магаданс“, но и цялата публика да танцува. Посетителите се впуснаха в горещия ритъм на парчето „Умна и красива“, което се превърна в хита на вечерта.
0 коментара