8 Септ 2025

Виж как Вихра се натиска с новия си мъж (ГОРЕЩИ СНИМКИ)

Виж как Вихра се натиска с новия си мъж (ГОРЕЩИ СНИМКИ)

 

Горещо, горещо, горещо! Има ли още някой, който да не вярва, че Вихра се е залюбила с режисьора от БНТ Милан Кузов? Вервайте ни, имаме и снимки!

 

 

Топпапараците на „България Днес” отново излязоха с ексклузивна новина, подкрепена от снимков материал.

 

 

На снимките ясно се вижда как отчаяната съпруга се натиска и интимничи с Милан Кузов.

 

 

Както HotArena.net писа вчера, Вихра го откара у дома си с лъскавия джип „Тойота РАВ 4”. На слизане от луксозното возило двамата си разменят дискретно ласки, след което се отправят към дома й в кв. „Гео Милев”.

 

 

До момента нито Милан Кузов, нито Вихра са отрекли връзката си.

 

 

Пред „България Днес” режисьорът отсече, че не може и не желае да коментира въпроса. Ама не е и нужно – снимките са достатъчно красноречиви.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

6 коментара

  • img
    f
    11 Септ 2012

    ujasna dvoika tozi ne e li dosta po-vyzrasten ot neq?

    Отговори
  • img
    ochilatka
    9 Септ 2012

    Kade se natiskat , na koia ot trite snimki , che takova natiskane nikade ne vijdam ?

    Отговори
  • img
    nikozhel
    31 Авг 2012

    И какво,като мъжът и е решил да бъде с друга,тя не може ли да е с друг...?Какво е станало,и тя е човек.И не преекспонирате ли много вече тази новина.За мен вече става клюкарска новина,оставете хората да си живеят както искат,никой не трябва да им е съдник.

    Отговори
  • img
    хм
    25 Авг 2012

    Той стои доста добре до нея,за разлика от инфантилния Иван.Ако не друго,Вихра ще разбере какво означава да имаш до себе си истински мъж като личност,интелект,поведение,а не само хлапак с пари......за да може от тук насетне да прави по-правилен избор за партньор

    Отговори
  • img
    nqkoi
    25 Авг 2012

    bahtii dqdotoo det q ebe

    Отговори
  • img
    xa xa
    22 Авг 2012

    az puk zashto li ne wijdam da se natiskat ... nito q e hwanal nqkade ..nito q celywa

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *