8 Септ 2025

Виж как Юлиян Константинов наби водещ на БНТ

Виж как Юлиян Константинов наби водещ на БНТ

Оперният певец Юлиан Константинов влезе в люта схватка с колега от БНТ.

 

 

Водещият на предаването „Ние и градът“ по БНТ1 Кирил Христов отнесе солидни крошета от Константинов, който в момента гастролира като водещ на „Аз обичам България“ по Нова Телевизия.

 

 

Побоят станал, след като Христов вдигнал чистачките от неправилно паркирания джип БМВ на Константинов. След юмрук в лицето водещият е със синини и счупени очила, пишат от „Блиц“. 

 

 

А как Юлиан Константинов наби Кирил Христов, вижте от разказа на самия пострадал.

 

 

„Мислех, че мутренските години са си отишли, но май съм се пообъркал. Черните джипове, затъмнените стъкла, арогантните хора продължаваме да ги срещаме обикновено по пътя, когато ни засичат, отнемат предимство, присветкват ни с фарове на магистралата, паркират по тротоарите. Не заради друго, ами защото те са друга по-висша от нас класа и няма как да се засечем на едни и същи места, по едни и същи заведения, в една и съща социална среда, освен на едно място, което всички делим – пътя. Funny, right?

 

 

В събота на отиване към парка за следобедния си джогинг, забелязах поредният паркирал черен джип BMW, на ъгъл, по такъв начин, че нито колите могат да минат нормално, нито пешеходците. Въобще и не отварям дума за майка с количка. Според закона за движение по пътищата:

 

 

Чл. 98. (1) Престоят и паркирането са забранени: … на кръстовище и на по-малко от 5 метра от тях;

 

 

Далече съм от мисълта, че някой спазва това правило, но когато колата ти стърчи от кръстовището на улицата и затрудняваш кръстовището за коли и пешеходци, е малко в повече. Знам, че няма регулаторни органи, които да се занимават с неправилно паркиралите, защото тук нарушители сме практически почти всички. Все пак това не може да ме спре да изразя личното си гражданско недоволство, особено в квартала, в който живея.

 

 

В този случай направих това, което правя всеки път щом видя неправилно паркирана кола. Вдигам и чистачките, което на уличен език означава “Приятелю, паркирал си неправилно. Моля премести си колата”. Не мисля, че в този акт има нещо вандалско или обидно. Това е гражданско предупреждение.

 

 

Няколко метра по-късно чух подсвирквания и предположих, че това е собственика на колата. С изненада видях, че срещу мен идва Юлиан Константинов от “Аз обичам България” и “Стани Милионер” по Нова телевизия, обществена фигура, оперен певец, въобще харесван от медиите човек. Странното беше, че изглеждаше изключително засегнат.

 

 

“К’ъв ти е проблема на тебе, бе, отворко?” – пита ме. “Ами, господине, пречите на движението, затова ви предупреждавам. Друг би могъл директно да ви мине с ключ или да сложи камък в предното стъкло” – обяснявам наистина смирено, респектиран от двуметровата планина фитнес мускули пред мен.

 

 

“Ама, кво точно ти пречи на тебе бе” – все така разпенено любезен е Юлиан. “Ами точно на мен не, защото мога да заобиколя, но за други е трудно”… “Не мога ли да си взема детето от детска градина, бе?” Вярно на близо има детска градина, но с Юлиан няма дете, а и като си тръгваше не взе никой със себе си.

 

 

Следва размяна на реплики и култовото клише: “К’ъв си ти, бе?”, последван от демонстративно изпъчване на гърди и последващ удар с юмрук в лицето ми, фалшивият ми розов Рей бан полетя към улицата.

 

 

Мина ми мисълта за камък в стъклото, но ясно е, че с моите 70 кг няма как да играя този мач, за това просто му снимах номера на колата му и се запътих към 4-то районно, което е само на 100 метра от мястото на инцидента, пуснах си всички жалби, плюс медицинско и т.н. Т.е. това не е важно, не ме мислете мен. Идеята да напиша това е съвсем друга.

 

 

Не приемам за редно, когато някой е виновен и му направиш елементарна забележка, с нормален тон, той да побеснява. Нормално е да се извиниш, да поправиш грешката си и да продължиш. Наличието на образование не замества липсата на възпитание. Не аз провокирам с вдигането на чистачките, а водачите с неправилното си паркиране.

 

 

Аз НЕ обичам България на Юлиан Константинов. Не обичам България на мутрите, на джиповете, на парвенютата, на хората, които не знаят как да кажат “Добър ден” но вече са се научили да използват юмруците си. Още повече, не обичам когато това са обществени личности, които ги показват по национална медия. Не съм обиден, смешно ми е. От тъжното смешно.

 

 

И аз съм спирал на тротоар. От тогава имам надпис издълбан с ключ на предния капак “гъз”. Още си седи там, мога да ви го покажа. Но е факт, че от тогава се научих и повече не правя така.

 

 

Искам да тегля чертата и да кажа следното. Не искам да ви съдя, г-н Константинов. Не смятам да изхабявам от моето време, за да пропилявам от вашето. Като теглим чертата никой не печели. И не си мислете, че следващият път няма да ви вдигна чистачките.

 

 

Единствено искам да се извините писмено за унижението, което ми причинихте и да ми възстановите розовия фалшив Рей бан, ако не в чифт очила, то поне в левовата му равностойност – 10 лв. Може да добавите и 40 лв разходи за Съдебна медицина, които ще похарча с удоволствие за нещо по-приятно, от лекарски преглед.

 

 

Ако не, да сте жив и здрав.

 

 

Кирил Христов – обикновен гражданин“

 

 

http://kiro.bg/?p=1910

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

16 коментара

  • img
    Jack Bauer
    19 Септ 2012

    Кирил си гради иниджа върху гърба на Ю Константинов.

    Отговори
  • img
    Българин
    19 Септ 2012

    Хора вгледайте се ,той така се държи и на екран,винаги арогантен,невъздържан,агресивен.Не знам кой му ходатайства но не става за лице на такъв проект.Добре ,че е Слабаков да му търпи глупостите които си позволява в предаването.Трябва да се вземат мерки от страна на телевизията.И защо няма да го съди ,той утре пак така ще се държи,че и по лошо,щом ние го позволяваме,трябва да се даде гласност на случая.

    Отговори
  • img
    Кирчо
    19 Септ 2012

    Ю.Константинов=ТЪПАНАР И СЕЛЯК!!!!!!! Егати певеца, егати водещия...................Но поне там дето се движат различни хора и той да се държи като такъв! Да, ана не! Важното е да се правиш на мъжкар и да се перчиш с мускули------лайно си беше, и лайно си остана--независимо като какъв ни го представаят в публичното пространство./инфо--поразпитайте в квартала/

    Отговори
  • img
    Даниела
    14 Септ 2012

    какво ли е социологическото изследване и колко ли от българите са държат като Юлиянчо Константинов - бих казала много висок процент за съжаление, превърнахме се в държава на боклуци и от боклуци.

    Отговори
  • img
    урод юрист
    13 Септ 2012

    е братле, съветвам те да си носиш в джоба нож. вземи си не по-дълъг от 10 см., наострен като бръснач, може сгъваем, може и с дръжка, в удобен калъф за колана. няма да ти пречи особено, бързо се свиква. при спречкване винаги имаш около 10 секунди да прецениш дали ще те ударят и какво ще последва. това е времето да извадиш и отвориш ножа скрито в ръкав или в дрехата си. Още в началото на схватката забиваш ножа в горната част на крака или в задника ако можеш и си в положение, със замах отгоре надолу бързо няколко пъти колкото можеш. после бягаш бързо, без да те интересува какво става. При инцидент на пътя правиш същото, като гледай да срежеш и гумата на боклука, по възможост някоя от предните. не могат да те съдят за убийство, защото с удар в крака очевидно не целиш това. най-много средна повреда при превишаване на самоотбраната, което ще ти донесе в най-лошия случай съдебна сага 2-3 год с пробация или усдловна при чисто съдебно минало. на противника ще му донесе много болка, друг път ще внимава и ще е кротък, т.е. превъзпитан, трайно затруднение да ходи с рита с този крак, ако няма късмет и се среже артерията - смърт, но това е рядко. Ако успееш да избягаш - ще му гледаш сеира по тв /ако е известен/ и ще се кефиш... рецептата е изпитана...

    Отговори
  • img
    Mnogostradalna Genoveva
    12 Септ 2012

    Gospodin Hristov, Iskreno pojelavam na Vas i na balgarskia gragdanin da ne ostanete sam v borbata s vjatarnite melnizi. Dano da ima reakzija i ot produzentite na Az obi4am Balgaria. Tova bi bilo zivilisovano. Ponessal ste udar, no pak i ste se nakefil!!!Tolkova bezsilie v dvumetrovija krassavez!

    Отговори
  • img
    Бате Бойко
    8 Септ 2012

    Живеем в Абсурдистан.Там няма закони за тези с пачките-за кокошка няма прошка за милиони няма закони.Жалбичката ще си седи в чекмеджето на така наречения следовател до второ пришествие.Пий една студена вода и чакай от Михаля вест че тоя се блъснал нейде с дже.ипа и това ще му е възмездието за всички които е мачкал през живота си.

    Отговори
  • img
    сиси
    6 Септ 2012

    Мдам, като го видях за пръв път в " Аз обичам Б-я " ми се видя доста добре изглеждащ и интелигентен господин! След последвалите 15 минути вече не можех да го понасям - страшно арогантен, агресивен и не умеещ да търпи поражения човек! Не познавам някой, който да гледа предаването и да не е изградил същото мнение за него! Всички симпатизират на Андрей:) Браво, г-н Христов, че сте имали смелостта да посегнете на черен джип! В наше време това си е просто геройство! За жалост едва ли и този път ще има последствия за " силната " страна:(

    Отговори
  • img
    Vinkela
    6 Септ 2012

    Хората са го казали в Перник: Винкела брат, винкела. Драги г-н Христое не са отминлаи нито мутренските годни нито българската олигофрения и простащина, даже тепърва набират скорост отново. Отивате в железарията, купувате си 1 метър винкел ( по изпор П или Т образен) И на следващата ви среща с господина оперен славей ( случайна или не ) решавате проблема за около 5 мин.

    Отговори
  • img
    yasen
    6 Септ 2012

    Нормално би било "АЗ ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ" да се раздели с Юлиан, ако освен комерсиалната си цел, това предаване има и някаква друга.

    Отговори
  • img
    тцтцтц
    4 Септ 2012

    Браво на Константинов.Гледаме с удоволствие предаването,начетен е господина и в един момент се оказва ,че за една ''забележка'' ,само си представете ако беше нещо друго , започва да се бие... Това е реалноста ,няма възпитание,няма закони,т.е. има за някои .Язък му за имиджа. ps. да си призная симпатизирам на Слабаков,защото е пич.

    Отговори
  • img
    Илиев
    3 Септ 2012

    Редно е да се даде думата и на въпросния побойник и ако се окаже, че е така както пише потърпевшият, то повече не бива да се тиражират медийно хора с подобни първосигнални реакции. Но и Гарелов се държа гаменски, пък пак формира общественото мнение и гушка тлъсти хонорари (а дали и как ги декларират всички тези полужурналисти, полухулигани ?) Аз лично се питам дали това не е системно налагана медийна политика и практика да се психират хората само със зловещи неща и да се лансират личности, избрали насилието за ежедневие. Да помислим върху това.

    Отговори
  • img
    наблюдател
    1 Септ 2012

    Юлиане,Юлиане кой те знае теб като оперен певец освен в родната ни България?!От къде това псевдо-самочувствие извади,бетер като някой чалгар - срам и позор, че се занимаваш с едно елитарно изкуство каквато е класическата музика и в частност операта.

    Отговори
  • img
    Файда йок
    26 Авг 2012

    Файда от приказки - йок! Дори половината фенове на "двуметровия красавец" /двуметорвия простак би му отивало повече/ да си сменят мнението за него пак извода е кучето си лае - кервана си върви. Ако срещу него беше не човек с обикновена физика а друг наистина двуметров мускулест красавец, дали простака ще ше да постъпи така? Със сигурност не. Защото простаците са наперени само при голямо превъзходство в масата. Ако случая беше друг, щеше дори да му подари чистачките на джипа си за компенсация на неудобството. Да се надяваме, че следващият път седемдесетт е кг срещу него ще имат уменията да го проснат по очи на тротоара така, че носа му да изоре плочките и докато му кърпят мутрата в пирогов, паяка да му отнесе джипа.

    Отговори
  • img
    Stormblown Mind
    25 Авг 2012

    Българска Мутра в баварски клозет? = BMWC ... :) ... Хайде сега на сериозно. ЗДРАВАТА Е ЗАСРАЛ БГ-ПЕЙЗАЖА родолюбивият Юлиян Константинов! Поздравявам Кирил Христов за: "Аз НЕ обичам България на Юлиан Константинов"!!! Един приятел нарича Юлиян Константиновците ДЕБЕЛОСЕРЦИ ... Извинявам се на аудиторията за нецензурния епитет, но за по-прилягащ на такива изроди не се сещам.

    Отговори
  • img
    Друг "гражданин"
    23 Авг 2012

    Че Г-н Константинов не е прав, не е! Но така нищо няма да постигнете, по простата причина, че тези, които трябва да го правят не го вършат. В днешни времена се нароиха много хора, които се изживяват, като лични коректори на другите. Ще Ви призная г-н Христов, че и Аз съм постъпвал преди доста време като вас - крещял съм срещу другите и като шофьор и като пешеходец и т.н., като смея да твърдя, че познавам "правилника за движение", за да съм бил сигурен, че съм прав в случая. Докато един ден ми се случи да спра на пешеходната пътека, просто защото не прецених добре, дали колите преди мен ще се изтеглят, за да мога да изляза от кръстовището и какво се случи тогава - на мен ми се развика някакъв младеж, че така не трябвало, ама той не бил шофьор и не го интересува че се е случило, "не нарочно" все пак, не, че нямаше откъде да мине и камион можеше да мине... Това не е главния проблем и така няма да можем да изградим гражданското общество, както си мислим, че правим, така се връщаме само назад (справка, имаше една организация като ОФ) Големият проблем е в цялата организация, в това, че тези, които трябва да следят за това се занимават с други работи. Градът се пренасели, улиците не се поправят и за толкова возила наистина няма място.

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *