И това, ако не е любов!
Футболистът Ники Михайлов изненада с уникален романтичен жест приятелката си Алисия. Спортната ни звезда поднесе букет от 1001 рози на певицата в хитовата дискотека Найт Флайт, видя HotArena.net.
Самата певица остана направо без думи, когато по средата на концерта й музиката бе спряна, а участието й прекратено за кратко. През това време на сцената започнаха да прииждат десетки кошници с червени рози, поръчани от гаджето й Ники Михайлов.
Футболистът бе сред ВИП — гостите на вечерта и направо просълзи певицата. Алисия буквално се вцепени от изненада и за кратко остана без думи от вълнение.
“Изключително съм щастлива, че Ники е до мен. Той ми е правил много изненади досега, но тази вечер направо онемях. Истината е, че преди две години ме спечели със своята галантност като ми изпрати вкъщи 777 рози. Сега обаче е много различно, нямам думи”, сподели минути след това развълнуваната Алисия.
През цялото време вратарят й пращаше целувки от сепарето, в което бе настанен.
14 коментара
Зоя
18 Септ 2013Злобарите,които пишат тук никога няма да познаят голямата любов и романтичните прояви на тази любов.Очевадна е любовта между Алисия и Ники и наистина всяка жена мечтае за такъв жест от любимия мъж.Алисия е щастлива и горда с Ники,защото той доказва много финно и нежно чувствата си към нея.Алисия заслужава тази любов,защото е сладка и земна и тя го обича всеотдайно и безусловно.Да се радваме на любовта им!!!
conq
13 Септ 2013Алисия и Ники са приказна двойка,радвам се на любовта им,Алисия заслужава романтичните жестове на Ники и неговата любов,защото е прекрасна
lorena
13 Септ 2013SEGA!DA VI KAJA ISTINATA E TAKAVA 4E KAKTO I DA SE PROMENQ-FIZI4ESKI ,PSIHI4ESKI ,VSQKAK-ALISIQ STRADA ZA PROVALENATA SI LJUBOV ..I S KOITO I DA E POVEDENIETO I E NA 4OVEK ,KOITO E RANEN TRAINO I NE SE ZNAE DALI 6TE SE IZLEKUVA SKORO-PO-LO6OTO E ,4E TOVA STRADANIE Q PRAVI UQZVIMA I Q SNIJAVA... AZ I JELAQ KURAJ!
А, супер!!!
8 Септ 2013Мнаго симпатична двойка, много любов и щастие им желая!
333
8 Септ 2013Много са готини радвам се за тях много да се обичат и да се радват един на друг и едва ли са заедно заради пиар никоя двойка няма да издържи толкова време заедно за единият пиар те да се обичат и уважават пък който каквото иска да си говори то е ясно че не на всички се харесват нормално.
AAapf
7 Септ 2013OMG, taq suvsem e zaprilichala na mumia v opitite si da stane kato gnusnata Nikoleta v glavata.. Niakoi da i kaje da spre s plastikata i botoksa, blqqqk!
пффф
7 Септ 2013О, боже мой! Такава повръщня не бях виждала. Толкова фалш и евтини трикове за реклама, че направо ми се гади. Не би показност, не би чудо.
АВТОР
7 Септ 2013изключително готини са !!!
bww
4 Септ 2013Тея станаха по-неприятни и досадни от Николета. Постоянно се натрапват и рекламират. А Ася е като мумия. За жалост и операциите не и помагат да не изглежда като майка на Николай.
mnogo jalko
2 Септ 2013mnogo ste jalki be tapanari kakvo pi6ete komentari pod razli4ni imena nqkoi se e osral tuka a koi li e toi......xaxaxa jalki mi6ki
рени
1 Септ 2013много много сладък жест и романти4ен е не са снимки от,, майната си за втора трета сватба \'\',но ще се насладим на 4ервени рози
tedi
30 Авг 2013Тея станаха по-неприятни и досадни от Николета. Постоянно се натрапват и рекламират. А Ася е като мумия. За жалост и операциите не и помагат да не изглежда като майка на Николай.
kmp
29 Авг 2013тая много стара за тва младо момче...
LORENA
25 Авг 2013TEZI ROZI AKO SA \"ISTINSKI\"-TE NQMA DA STANAT DOSTOQNIE NA VSI4KI