ВЪЗМЕЗДИЕ: Светлана Гущерова на СЪД за лъжесвидетелстване?
- от HotArena.net
- 13 Юли 2025
- 0 коментара

Оказва се, че Светлана Гущерова е излъгала, че мъжа й Христиан я е биел и заплашвал.
Блондинката реши да оттегли показанията си, които бе подала в полицията и прокуратурата, че половинката й я удрял и разследването вече е прекратено. Светлана обяснила пред разследващите, че в момента, когато е подала сигнала до полицията и впоследствие жалбата до прокуратурата, е била под „силен афект” и решила да преувеличи случилото се, за да може Гущеров-син да получи ограничителна заповед.
По време на разпита й тя се отрича от всичките си показания и сигнали, в които обвинява Христиан, че я е удрял и заплашвал. „Не ме е бил, нито ме е заплашвал. Бях афектирана, защото се скарахме. Нищо не е ставало”, заявила бившата госпожа Гущерова. Полицаите са били принудени да прекратят разследването, защото то се базира на фалшив сигнал за насилие.
Според Наказателния кодекс обаче това също е престъпление и на Светлана може да бъде повдигнато обвинение. Не е ясно какво ще прецени прокуратурата, която в случая май просто е решила да не се занимава със случая.
Тагове:
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
0 коментара