16 Септ 2025

Зара си хвана за гадже обратен?

Зара си хвана за гадже обратен?

Популярната от първия сезон на българския „Биг Брадър“ Светлозара Трифонова е залюбила атлетичен тип, чиято ориентация е доста съмнителна, узна HotArena!

Австралиецът Ерик бе набеден, че е хомо, с когото тя лъже, че има интимни отношения. Добре осведомени шушукат, че двамцата имали уговорка да поддържат имидж на влюбени.

Това щяло да им служи като параван, зад който Зара да продължи без да се набива на очи да поддържа връзка с издирвания от Интерпол мутряга Иван Танев – Универсалния.

Заради подземния бос Трифонова напусна родината си и замина за Дубай, където той се укрива.

Понеже известността на взаимоотношенията им не е удобна, те измислили стратегията, за да хвърлят прах в очите на хората.

Зара се сближила със спортиста Ерик покрай любовта им към водните спортове. Той нямал нищо против да й удари едно рамо в схемата, а и вероятно му е платено, разкрива „Блясък“.

Съмнително е откъде Светлозара е натрупала капитал да основе собствена продуцентска компания в чужбина, а когато е извън Дубай, откъде намира средства да обикаля най-екзотичните и ултра скъпи курорти по света?

По-скоро Универсалния продължава да я спонсорира, предполагат логично критици.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

3 коментара

  • img
    Алина
    15 Септ 2015

    В Биг Брадър Зара също прави женска любов с една от участничките, забварих й името.

    Отговори
  • img
    Лупи
    15 Септ 2015

    Сираков да не би да не е обратен? Кой ще си сменя жените постоянно и ще ги примамва с пари и лъскав Живот? Нали с това се прикрива колко е мъж.

    Отговори
  • img
    Иво
    12 Септ 2015

    Тя добре, той също…Ами вие?

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *