12 Септ 2025

Заради Анелия! Емилия постави ултиматум на Коко Динев!

Заради Анелия! Емилия постави ултиматум на Коко Динев!

Емилия тотално избесня след новината, че фенклубът на Анелия ще се събира в кръчмата на мъжа й Коко Динев.

Според информация на HotArena.net блондинката е поставила ултиматум на бизнесмена – ако врагинята й стъпи в „Кошарите“, Емилия взима детето и си заминава в Гълъбово.

Заради скандала Емилия и Анелия вече втора седмица са на нож. Емилия сипе огън жупел в профила си във Фейсбук, а Анелия запазва стратегическо мълчание. Стига й това, че е натрила носа на съперницата си чрез фен срещата в „Кошарите“.

Жената на Коко Динев обаче реши да се бори със зъби и нокти за своето. „Ако тя стъпи тук, аз и детето си заминаваме“, категорична била Емилия.

В крайна сметка повелителят на чалга дивите отстъпил пред гибелния гняв на жената до себе си и склонил Анелия да се отдръпне.

„Среща в „Кошарите“ няма да има. Приключих с коментарите по тази тема“, каза Анелия. Според „България Днес“ обаче Анелия не е отстъпила „без бой“ – Динев я омилостивил с луксозен подарък.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

13 коментара

  • img
    Чупакабра
    10 Септ 2013

    Емилия не трябва да се учудва на бълвоча на Анелия. Единствената по-злобна жена от старата мома е ЗАРЯЗАНАТА!

    Отговори
  • img
    Djesika
    8 Септ 2013

    DA be shtiala da si hodi v Galabovo kolko pati se razdeliat zashto ne si hodi ?:))) Vse edno da prieme i da se primiri che e zaliazla

    Отговори
  • img
    Djesika
    8 Септ 2013

    Emilia sama prizna v predavaneto na Dikov che niama brak s Koko kogato ia popita v kachestvoto si na kakva se e nalojila na Koko za kosharite !!! Жената на Коко Динев обаче реши да се бори със зъби и нокти за своето -do sega ne mu e stanala jena ta ot sega na tatak ....edva li

    Отговори
  • img
    Тиририрам
    5 Септ 2013

    Какво е отстъпила Анелия? натирили са я като стар гардероб на битак.

    Отговори
  • img
    лени
    5 Септ 2013

    Горката Емилия е безумно смешна и жалка.Каквото и да прави няма да спре победния ход на Анелия.Емилия се разкъсва от ревност и има основания,защото Анелия е далече по-млада и красива,по-способна и привлекателна от Емилия.

    Отговори
  • img
    Ицо
    2 Септ 2013

    До предния коментар на мадам Мишева - помня мадам, помня. Чета, гледам снимки и помня.

    Отговори
  • img
    Dji
    1 Септ 2013

    Ами да си заминава на Гълъбово тая тъпа селска пръчка, толкова е грозна и жалка.

    Отговори
  • img
    до Ицо
    31 Авг 2013

    Не знам в леглата ли им спиш на хората или какво, та си толкова подробно осведомен, НО ЗАВИНАГИ се пише слято, Мишева

    Отговори
  • img
    Ицо
    27 Авг 2013

    Емилия да не се смята за победителка, защото тези, които не бяха чували за Анелия сега й симпатизират. Злобната Емилия я намразиха и тези, които преди са били безразлични към нея. Това, че е последната дупка на кавала е от ясно по-ясно.

    Отговори
  • img
    Ицо
    27 Авг 2013

    Тази снимка, която е публикувана е от рожден ден на детето, но в този период пак са били разделени. Емилия колкото и да трепери от ужас, в един момент и това ще стане- раздяла за винаги.

    Отговори
  • img
    Найс Ъ
    26 Авг 2013

    Е щом ти си го залАл, Dji тъй дЪ бъде. Вече всички ще са спокойни и заживели дълго и щастливо... Ти оправи нещата, бравоооо

    Отговори
  • img
    тинота
    25 Авг 2013

    абе тая Емилия няма ли най-накрая да разбере ,че вечно ще е втора цигулка и с това че Анелия отстъпва просто доказва ,че е много над тая селска коза

    Отговори
  • img
    ani
    22 Авг 2013

    DRE ME MU NA KOKO NA .....!

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *