Фолк певицата Мария праща дъщеря си Марая на терапия с логопед. Изпълнителката не била доволна от френското „р“ на дъщеря си и прави всичко възможно, за да отстрани проблема, разбра HotArena.
Благодарение на амбициозната си майка, момиченцето от здрач до зори е затрупано с ангажименти. Тя се е научила да чете и пише, още преди да тръгне на училище, но Мария не е доволна и от това.
Певицата негодува заради френското „р“ на детето, но досега успяваше да скрие този недостатък. След дуета им обаче, дефекта лъсна с пълна сила, пише „Всеки ден“.
Певицата получила множество писма и коментари за проблема на малката Марая и макар самата тя да била свикнала с него, никак не й се харесало, че критикуват певческите умения на дъщеря й. Затова и намерила поредното задължение на Марая–да ходи на логопед и да работи с него, върху френското си „р“.
2 коментара
а,стига бе..........
13 Септ 2016А ти много ли си сигурна,че не може!Аз пък мисля,че може ,но в повечето случаи звучи толкова приятно,че ти е кеф да слушаш!! Малката Марая е много мило,и личи доброто възпитание! Мария е прекрасна майка,кой каквото иска да си плюе против нея! Не е допуснала детето и да няма правилен изказ,да има наднормено тегло,което вече си е проблем, и се е постарала Марая да получава добро образование!Преди време писах пак под една статия за Мария,и някаква сладурана ме попита,дали не съм на хранилка при Гущерови..........каквото и да значи това,НЕ ПОЗНАВАМ МАРИЯ ЛИЧНО,но това не ми пречи да харесвам нея и семейството и! Сега ви дадох повод за плюене......ахаххааа!!
хахахахахах
4 Септ 2016Ахахахахха, така нареченото френско" Р" няма как да се оправи с логопед. Личи си че сте прости и неуки.