13 Дек 2025

Заради „мазен педал” Евгени Минчев изригна: Слави, ще те съсипя!

Заради „мазен педал” Евгени Минчев изригна: Слави, ще те съсипя!

„Ще съдя Слави Трифонов до дупка“, изригна паркетният лъв Евгени Минчев, след като водещият го нарекъл в ефир „мазен педал“, научи HotArena.net.

 

Лордът вече се е свързал с адвокатите си и е решил да съди Дългия за 100 000 лева – сума, която да покрие моралните щети и опетненото име на Евгени Минчев след обидата.

 

Минчев изрично отбеляза, че парите ще дари в дом за сираци – за разлика от Слави, на Евгени благотворителността не му била чужда.

 

„Когато чух Слави да ме нарича „мазен педал“ в ефира на бТВ, не можах да повярвам. Още на следващия ден шефката на телевизията Вики Политова ми се обади да ми се извини. Нямам претенции към телевизията, ще търся отговорност от Слави“, категоричен е Евгени Минчев пред „Всеки ден“.

 

Той е възмутен, че в 21 век, по национална телевизия с европейски стандарти някой си позволява да говори като Слави.

 

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

10 коментара

  • img

    теди

    19 Септ 2016

    Много гаден дърт педал.

    Отговори
  • img

    Хуй

    2 Септ 2016

    Евгенк е дърта педеруга...

    Отговори
  • img

    Daniel

    5 Септ 2015

    Ами, че ти наистина си много мазен педал. Добре е направил Слави, даже той трябва да вземе 100 000 лв.

    Отговори
  • img

    сладура

    14 Септ 2013

    Ами като не иска да го наричат така,да се държи като мъж,а не като ощипана госпожица,а също така да спре да лъже,че някой го познава в Англия-това дето го разправя \'У НАС В ЛОНДОН \' е такава смешка!

    Отговори
  • img

    Manafov

    14 Септ 2013

    Evgeni,ti naistina si mnogo mazen pederast !

    Отговори
  • img

    777

    7 Септ 2013

    Че да не е лъжа :)))

    Отговори
  • img

    !

    5 Септ 2013

    Гнусен педал!

    Отговори
  • img

    666

    31 Авг 2013

    koga go e narekal taka daite link da vidim de ;))

    Отговори
  • img

    до Ев. Минчев

    28 Авг 2013

    Ами ти си мазен педал, бе, грозен педал, гнусен!

    Отговори
  • img

    маймунчо от Парга

    22 Авг 2013

    СЛАДУР,не си прав за ЛОНДОН,Евгени всяка сряда пие чай с английската кралица,а един уикенд всеки месец прекарва в ХАЙГРОУВ с принц Чарлз и Камила,на лов и езда.Не знаеш ли СЛАДУР,че лорда на джипситата от Пазарджик е особено ценен от БЪКИНГАМ,ХА ХА ХАМАВ ПЕДАЛ!

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *