Дъщерята на Николета Лозанова и Валери Божинов, Никол, ще се занимава с обществена работа и ще помага на бедните и беззащитните, когато порасне.
Това предрича астрологът Пламен Румпалов.
Момиченцето, което проплака за пръв път в деня на хумора и шегата 1 април, няма да стане нито плеймейтка като майка си, нито спортистка като баща си.
"Въпреки това тя има абсолютни данни да постигне успехи в областта на спорта, вероятно ще се занимава със спорт от най-ранна възраст. За своя професия обаче ще избере обществената работа – в някоя фондация с грижа към бедните и слабите", пророкува Румпалов пред "Блясък".
"Никол ще се интересува от история и право. Ще има силно влечение към религията и духовните практики. Но в никакъв случай няма да бъде модел или манекенка", категоричен е още той.
2 коментара
fwww
21 Авг 2013А дано повече хора в България да се занимават с благотворителност.
name
6 Септ 2012i kwo sq ... nowelowa nagrada li da my dadem