Амбициозно мамче: Тоца хвърли пъпа на сина си в Президентството
- от HotArena.net
- 6 Окт 2019
- 4 коментара

„Мис България 2009” Антония Петрова е хвърлила пъпа на 8-месечния си син Благовест в Президентството, похвали се самата тя.
Тоца спазила народното поверие, според което остатъкът от пъпната връв трябвало да се метне на място, което да определи съдбата на детето. Перничанката и нейният съпруг Ивайло Батинков искали малчуганът, наследил и от двамата небесносините им очи, един ден да стане държавен глава.
„Вярваме в това поверие и затова хвърлихме пъпчето на Благовест в Президенството. Отидохме един ден със съпруга ми, специално бяхме решили какво точно да наричаме, докато изпълняваме ритуала”, призна миската. Антония и мъжът й искали да имат голямо семейство. „Това включва между три и пет деца”, уточнявала е блондинката, пише \"Уикенд\".
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
4 коментара
!!!!
27 Яну 2020Ако прилича на баща си - няма да стане тази работа. Има физически изисквания към момчетата. Но архивар в Президенството може да стане.
Наталия
15 Яну 2020Радвам се за Тоца и отрочето й, но вече ми се иска да си го отглежда на някой самотен остров, където никой повече няма да научава за ежедневието им. Стига вече ни занимавахте с това детенце. Да не би да е единственото в България?
кати
13 Яну 2020Харесвам любовта,вниманието,отдадеността и хъса, с който Антония отглежда сина си Благовест.Да им е жив и здрав и наистина да оправдае надеждите на родителите си.
Мхм
10 Яну 2020Супер, може да стане гвардеец.