3 Окт 2025

Целуват краката на ергенката Валерия

Целуват краката на ергенката Валерия

Като истинска кралица живее Валерия Дакова от трети сезон на "Ергенът", пише България Днес. Тя не успя да спечели сърцето на Алек, но получи много повече в лицето на по-стойностен кавалер.

Новото гадже на Валерия е истински джентълмен и я носи на ръце. Води я по почивки, масажира й краката след тежък работен ден. На това му се казва мъж мечта!

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

3 коментара

  • img
    до нннннн
    16 Авг 2025

    интересно е как за жените ако не е луксозен живота е мизерен...

    Отговори
  • img
    gavan4o
    15 Авг 2025

    Много глупаво момиче пропилява си младостта с тоя дърт пергишин!

    Отговори
  • img
    нннннн
    15 Авг 2025

    Тъпо момиче! Губи си младостта с тоя дъртак, ще поживее малко луксозен живот и после като се махне от него пак ще трябва да свиква с мизерията.Защото едва ли тоя ще се ожени за нея и ще има деца с нея.Той с тази предишната нямаше дете пък с тази ли.Реално това дето и дава за него са жълти стотинки, а тая си губи най-хубавите години да му е любовница.Връзка без перспектива, но дай да не изпуснем лукса.После след като ти изгуби младите години дано те осигури , ама такива не правят така.

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *