Фолк певицата Андреа очевидно е с купена шофьорска книжка, тъй като не знае елементарните правила за движение по пътищата. Най-нагло русокоската не пожела да свали телефона от ухото си, натискайки яко педала на газта, до момента, в който патрулката не я изпревари и не й пресече пътя, научи HotArena.net.
Половинката на Кобрата е била буквално преследвана от органите на реда. Тя шофирала по бул. „Патриарх Евтимий“, когато полицаите я подгонили. Дори й сигнализирали ,че трябва да спре, но уви, Андреа или се направила, че не вижда или наистина не е забелязала какво се случва.
Нещо повече – тя дори не сваляла телефона от ухото си. Патрулката с мръсна газ изпреварила блондинката и й пресекли пътя. Дори тогава все още говорила по мобилния, пише в. „Шоу“.
Певицата отворила най-демонстративно прозореца си и попитала какво става. Очевидно не е решавала листовки, нито пък е чела правилника, а как са я допуснали до втория изпит и как са й дали книжка – остава да гадаем.
Изпълнителката не е слязла и от автомобила си при проверката, само е подала документите си през джама.
Няма информация дали се е разминала само с фиш, или дали изобщо се е стигнало до там. Тъй като родните полицаи приемат обичат двадесетолевките, които предотвратяват всякакви официални санкции.
0 коментара