Мис Плейбой Светлана Василева атакува столичен корт, където от няколко дни тренира тенис.
Миналата седмица хубавицата се записа на индивидуални уроци, за да усъвършенства по най-бързия начин уменията си в този спорт.
Още на първото занимание треньорът й остана впечатлен от играта на Светлана.
Специално за корта, сексапилното миньонче си купило и екипче с бяла поличка.
"Винаги съм харесвала този спорт. Разтоварващ е", призна плеймейтката.
Тенисът е поредният спорт, към който Василева проявява интерес. Почти половин година тя бе усърдна в тренировките си по бокс при треньора на Тервел Пулев.
Следващата й цел е, след като усъвършенства тениса си, да се запише и на конна езда.
9 коментара
Румен
16 Септ 2012Тя е малко джобно гадже.....искам да я мачкам като топка
420
15 Септ 2012Личи си че няма нищо общо със спорт от доста време .... :) ако ставаше с едни очила ....
3938
13 Септ 2012кой ви излъга,че тая е с нещо интересна ??? нито е красива,нито е умна,нито нещо е постигнала.....аман от кифли без покритие значи
Kiril
9 Септ 2012Svetle iskam da si vseki den v moeto leglo
ivo
6 Септ 2012е та нагласена е драги, то сайтът е нейн и си прави реклама зашото и без това за нищо друго освен за игра с топки не става
Мама Цеца
30 Авг 2012Светле,я се разходи до Добрич ,за да се запознаеш с жената и детето на твоя Иван хахахахаха
Hristo
30 Авг 2012Na edna snimka i se vijda dupeto mmmmmm moga da q grabna
Darina
26 Авг 2012Kakto vinagi super estestvena bravo svetle vinagi sam do teb
Ройсон
21 Авг 2012Значи не е нагласена фотосесията, тя просто играе с очилата, които сигурно са над 100 лева...